O nas

Pomagamy kupić, sprzedać nieruchomości


Bądź spokojny o swoją inwestycję, zatrudniasz profesjonalistów. Tworzymy zespół o uzupełniających się kompetencjach, popartych wieloletnim doświadczeniem

Marka Locativus funkcjonuje od 2010 r., z branżą nieruchomości związani jesteśmy od 2012 r. Jednak doświadczenie członków zespołu sięga lat 90-tych.


Rafał Nowakowski, CEO

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencjonowany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. W Locativus odpowiada za relacje z inwestorami krajowymi i zagranicznymi.

Studiował filozofię i public relations. Przez siedem lat zajmował się w inwestycjach w nieruchomości na wynajem i zarządzaniem nimi. Analizuje rynek, doradza i publikuje.

Oleksandr Minko, partner

Agent nieruchomości w Lublinie. W Locativus odpowiada za wschodnią Polskę i obsługę inwestorów z Europy Wschodniej .

Z wykształcenia prawnik, z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym na Ukrainie. Nim do nas dołączył zainwestował w hostel w Gdyni by po roku sprzedać go z zyskiem.

Sebastian Karwowski, doradca

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Partner współpracujący – właściciel biura nieruchomości „Index”. Doradza, odpowiada za dobór ofert inwestycyjnych i wsparcie merytoryczne.