O nas

Locativus – pomagamy lokować oszczędności w nieruchomości


Bądź spokojny o swoją inwestycję, zatrudniasz profesjonalistów. Tworzymy zespół o uzupełniających się kompetencjach, popartych wieloletnim doświadczeniem

Z branżą nieruchomości związani jesteśmy od 2012 r.


Rafał Nowakowski, partner zarządzający

Pośrednik w obrocie nieruchomościami licencjonowany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. W Archnet odpowiada za relacje z inwestorami krajowymi i zagranicznymi.

Studiował filozofię i public relations. Przez siedem lat zajmował się w inwestycjami w nieruchomości na wynajem i zarządzaniem nimi. Analizuje rynek, doradza i publikuje.

Oleksandr Minko, pośrednik

W Archnet – Nieruchomości odpowiada za obsługę transakcji na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz relacje z inwestorami z Europy Wschodniej .

Licencjonowany Pośrednik. Z wykształcenia prawnik, z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym na Ukrainie. Nim do nas dołączył zainwestował w hostel w Gdyni by po roku sprzedać go z zyskiem.

Sebastian Karwowski, partner

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z przeszło dwudziestoletnim doświadczeniem. Partner współpracujący – właściciel biura nieruchomości „Index”. Odpowiada sprzedaż nieruchomości.