O nas

Locativus - bądź spokojny o inwestycję, zatrudniasz profesjonalistów

Tworzymy doświadczony zespół o uzupełniających się kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu:

Rafał Nowakowski

Rafał Nowakowski

Prezes zarządu Archnet Sp. z o.o.

Odpowiada za relacje z inwestorami i rekomendację ofert nieruchomości dla inwestorów.

Marta Nowakowska

Marta Nowakowska

Architekt wnętrz, menadżer projektu

Odpowiada za projekty wnętrz, nadzór autorski remontu i wykończenia „pod klucz” wnętrz nieruchomości inwestycyjnych.

Sebastian Karwowski

Sebastian Karwowski

Partner, agent obrotu nieruchomościami

Odpowiada za dobór ofert inwestycyjnych, sprawdzanie stanu prawnego i przygotowanie transakcji zakupu.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo inwestycji naszych klientów. W związku ze złożoną naturą prawną inwestycji w nieruchomości, uważamy udział wykwalifikowanego i doświadczonego agenta obrotu nieruchomościami za nieodzowny. W transakcjach na rynku pierwotnym, działając jako broker nieruchomości, również zapewniamy ubezpieczenie transakcji i ocenę inwestycji.

ARCHNET - WNĘTRZA TO NASZA SPECJALNOŚĆ

Archnet Sp. z o.o. założyliśmy w 2012 roku jako firmę specjalizującą się w architekturze wnętrz i realizacjami „pod klucz”. W tym czasie zaczęliśmy także zdobywać pierwsze doświadczenia w obsłudze tzw. najmu krótkoterminowego – apartamenty na wynajem.

OBSŁUGA INWESTYCJI W MIESZKANIA NA WYNAJEM

W 2015 r. nawiązuje z nami kontakt pierwszy inwestor, dla którego wyszukujemy atrakcyjną inwestycyjnie ofertę mieszkaniową. Przygotowujemy transakcję kupna a następnie projektujemy wnętrze, realizujemy remont i prowadzimy obsługę wynajmu krótkoterminowego.

Po roku od pierwszej inwestycji, z kolejnym zleceniem przygotowania inwestycji powraca jeden z pierwszych klientów. To utwierdza nas w przekonaniu, że robimy to dobrze. W krótkim czasie, pojawią się następni inwestorzy.

Zarządzamy już kilkunastoma projektami inwestycyjnymi i przygotowujemy kolejne.

BĄDŹ SPOKOJNY ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM

Uważamy, że kompleksowość naszej usługi jest największą zaletą. Nie tworzymy, kolejnej pozycji w łańcuchu inwestycyjnym. Organizujemy i łączymy poszczególne etapy tak by najefektywniej wykorzystać czas i budżet przeznaczony na inwestycje.

Nasz agent nieruchomości z 25 letnim doświadczeniem monitoruje rynek wrocławski w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert. Selekcjonujemy je podczas wizji lokalnej i wstępnie szacujemy koszty przygotowania by przedstawić klientowi te z największym potencjałem inwestycyjnym. Remontujemy, wykańczamy pod klucz i przygotowujemy do wynajmu. Mamy własną ekipę remontową.

Proponujemy optymalną formę wynajmu dla danej inwestycji i obsługujemy wynajem. Serwisujemy nieruchomość. Dbamy by proces inwestycyjny, przygotowanie i wynajem były zoptymalizowane.

Masz pytania? Napisz do nas

11 + 14 =

Telefon: +48 699 815 299


Archnet Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, nr KRS 0000413024, NIP: 6772368022, REGON: 122555350, Kapitał zakładowy 21.000,00 zł