Z naszej historii

Nasza firma, prowadzona w formie działalności gospodarczej od 2006, a od 2012 r. jako Sp. z o.o. współpracuje z przedstawicielami korporacji zawodowych lekarzy i zarządzających medycyną a następnie architektów. Archnet Sp. z o.o. jako wydawca portali tematycznych i partner organizacji branżowych, patronuje lub współorganizuje: konferencje, szkoleni i spotkania. Zauważając rosnące potrzeby noclegowe na lokalnym wrocławskim rynku powołuje projekt „Locativus – apartamenty we Wrocławiu

Bądź spokojny zajmiemy się wszystkim

W 2015 r. nawiązuje z nami kontakt pierwszy inwestor, dla którego wyszukujemy atrakcyjne inwestycyjnie mieszkanie, doprowadzamy do transakcji a następnie realizujemy remont i prowadzimy obsługę wynajmu krótkoterminowego. W krótkim czasie, pojawia się dwóch kolejnych inwestorów – dla jednego przygotowujemy inwestycję dla drugiego remont posiadanego mieszkania – oraz powraca pierwszy inwestor z ponownym zleceniem inwestycyjnym.

Ponieważ pierwsza trójka naszych pierwszych inwestorów pochodziła z poza Wrocławia, zauważyliśmy konieczność świadczenia usługi kompleksowej: „Locativus – Inwestycje w mieszkania na wynajem” Wiemy, że w inwestycjach w nieruchomości liczy się stabilność. Dlatego do naszego zespołu zaprosiliśmy ludzi, którzy znają nas i rozumieją, że stabilność ma znaczenie priorytetowe.

Organizacja składową sukcesu

Dlaczego uważamy, że organizacja i kompleksowość ma znaczenie? Nie tworzymy, kolejnej pozycji w łańcuchu od inwestora do klienta. Nasze usługi są zorganizowane w taki sposób, by zapewnić inwestorom stabilny zysk przy możliwie najbardziej zminimalizowanym ryzyku inwestycyjnym. Zapewniamy odpowiednie przygotowanie, obsługę klientów na niezmiennie wysokim poziomie jako gwarancji zysku z inwestycji. Jesteśmy pewni swojej oferty, bo jesteśmy pewni zespołu odpowiedzialnego za każdy jej element.

Staramy się budować naszą firmę zgodnie z założeniami organizacji zarządzania określonej przez Frederica Laloux jako „turkusowa”. Nasi pracownicy są dla nas równie ważni jak klienci, dlatego jesteśmy pewni jakości naszej obsługi.

Zadowolonych klientów w ciągu roku potwierdza słuszność strategii

Archnet sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie nr KRS 0000413024, NIP: 6772368022, REGON: 122555350, kapitał zakładowy 21.000,00 zł wpłacony