Powiedz czego potrzebujesz

Skorzystaj z naszych propozycji lub określ indywidualne oczekiwania

 

Chcieliśmy by nasza oferta była indywidualnie dopasowana do oczekiwań inwestorów. Dlatego usługi podzieliliśmy tak, by można było wybierać jej dowolne składowe. Jednak najważniejsze jest to, że czekamy byś powiedział nam czego dokładnie potrzebujesz!

Oto co możemy dla Ciebie zrobić:

Na niektóre rzeczy zwyczajnie szkoda twojego czasu! Wybierz czego potrzebujesz i zleć to nam. Możesz też powiedzieć o innych swoich oczekiwaniach – zaproponujemy najwygodniejsze rozwiązanie.

Wybór najlepszej oferty inwestycyjnej

Chcesz zainwestować w mieszkanie na wynajem, myślisz o wynajmie krótkoterminowym. Przy wyborze mieszkania i lokalizacji powinieneś pomyśleć o dwóch zmiennych: samym mieszkaniu i lokalizacji.

Wrocław, jak każde miasto, ma swoją specyfikę. Może się zdarzyć, że dwie inwestycje na przeciwnych końcach tej samej ulicy będą generować zupełnie inne wyniki. Możliwe też jest, że w zasadzie w tej samej lokalizacji powstaną dwie inwestycje bardzo różniące się cenowo.

Każde mieszkanie nadaje się na wynajem długoterminowy ale już nie każde sprawdzi się wynajmie krótkoterminowym. Są to subtelności, których znajomość wymaga praktycznego doświadczenia.

Co proponujemy? Oszczędzimy twój czas i korzystniej zainwestujesz.

Niezależnie czy chcesz zainwestować w mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego. Dokonamy selekcji oferty z rynku wtórnego, wyboru najlepszych na rynku pierwotnym, przedstawimy oferty z naszymi rekomendacjami.

Mamy swoich agentów obrotu nieruchomości, za ich usługi nie zapłacisz ani złotówki więcej niż gdybyś wyszukał ich sam. Współpracujemy z deweloperami realizującymi inwestycje w interesujących lokalizacjach, możemy wiedzieć o ofertach, które nie są jeszcze w oficjalnej sprzedaży.

Projekt architekta wnętrz albo obsługa dekoratora

Gdy kupisz mieszkanie napotkasz jedną z trzech konieczności:

  • mieszkanie wymaga remontu – wymaga dużych zmian,
  • mieszkanie w stanie deweloperskim – wszystko jeszcze można zmienić,
  • mieszkanie gotowe do użytku – prawie nic nie trzeba zmieniać.

Każda z tych opcji wymaga innego nakładu pracy ale każda wymaga zaangażowania. Mieszkanie na wynajem wymaga przygotowania, wyposażenia. Mieszkanie na wynajem krótkoterminowy wymaga detali; zdjęcia są ważnym czynnikiem decydującym o wynajmie.

Trafiłeś pod dobry adres. Przygotujemy mieszkanie pod klucz

W zależności od tego w jakim stanie jest twoje mieszkanie, czy wymaga zburzenia ścian i solidnego remontu czy też odświeżenia i dekoracji wnętrz. Usługi naszego architekta są masz zapewnione w ramach umowy o współpracy. Możesz też skorzystać z naszej sprawdzonej ekipy budowlanej.

Przygotowując mieszkanie na krótkoterminowy najem należy zwrócić uwagę na specyfikę jego obsługi. Dlatego uważamy, że jest to moment, w którym warto uwzględnić zalecenia osób zajmujących się tym zawodowo od kilku lat. To po prostu się opłaca.

 

Obsługa wynajmu

Kupiłeś mieszkanie, już je wykończyłeś i urządziłeś. Inwestycja jest już gotowa by zacząć dla Ciebie pracować. I co teraz? Do kogo skierować swoją ofertę by zarobić najwięcej, jaką formę najmu wybrać, jaką cenę ustalić?  Wiesz, że na krótkoterminowym wynajmie możesz zarobisz najwięcej więcej, ale nie będziesz każdego dnia wychodzić z pracy by posprzątać mieszkanie i wpuścić kolejnych gości. Wynajem długoterminowy jest mniej angażujący ale musisz musisz poświęcić czas na selekcję lokatorów i liczyć się z tym, że będziesz musiał naprawić kapiący kran co jakiś czas. Ile kosztuje twój czas?

Nie wszystko musisz robić sam. W obsłudze wynajmu wszystko możemy zrobić za ciebie. Profesjonalnie.

Szczegóły współpracy i warunki ustalimy indywidualnie. Ogólne warunki opierają się na naszym standardzie:

  • obsługujemy mieszkanie na poziomie administracyjnym – kontakty z zarządcami nieruchomości, dostawcami mediów, itp.;
  • obsługujemy mieszkanie na płaszczyźnie funkcjonalnej – sprzątanie, obsługa klientów, współpraca z platformami rezerwacyjnymi (dla wynajmu krótkoterminowego), marketing;
  • codziennie monitorujemy stan mieszkania (dla wynajmu krótkoterminowego);
  • regularne, okresowe przeglądy mieszkania (dla wynajmu na średni i długi termin)
  • na bieżąco i we własnym zakresie prowadzimy prace konserwatorskie, o które inwestor nie musi się martwić;
  • pracujemy wyłącznie w oparciu o długoterminowe umowy – Jako inwestor masz pewność, że podpisana umowa zapewni ci wieloletnią stałą współpracę.
Inwestycje lubią ciszę, dlatego wszystkie szczegóły omawiamy podczas kontaktów bezpośrednich. Chcesz wiedzieć więcej, nie wiesz czy proponujemy dokładnie to czego Ci potrzeba? Po prostu zapytaj.

 

Zapytaj o szczegóły, udzielimy wyczerpujących odpowiedzi

6 + 14 =