Zarabiaj więcej na wynajmie mieszkania!

Obsługa wynajmu krótko, średnio i długoterminowego

 

 

 

 

 

 

Z właścicielami mieszkań pracujemy od lat. Stały wzrost liczby klientów potwierdza, że robimy to dobrze.

Jeśli masz mieszkanie na wynajem, to dobrze trafiłeś, bo my specjalizujemy się w obsłudze wynajmu. Zoptymalizujemy zysk z wynajmu i zaoszczędzimy Ci czas, sprawimy, że mieszkanie korzystniej będzie dla Ciebie pracowało.

⊕ Zaproponujemy najbardziej odpowiedni modelu wynajmu

⊕ Przygotujemy mieszkania do wynajmu, by korzystniej się wynajmowało

⊕ Zapewnimy wieloletnią współpracę, byś czuł się pewny

⊕ Zajmiemy się obsługą administracyjną i prawną wynajmu

⊕ Zadbamy o stan mieszkania i regularną konserwację

⊗ Usuniemy bieżące awarie ułatwiając życie Tobie i najemcy

Mamy klucz do zwiększenia rentowność wynajmu Twojego mieszkania. Zaoszczędzisz na czasie i pracy, zyskasz pewność i spokój.

 

Nie martw się ciągłością najmu czy koniecznością odświeżenia mieszkania po każdym najemcy, kontaktami z administracją czy wymianą licznika, opóźnianiem się płatności za czynsz czy inne opłaty.

Dowiedz się więcej o ofercie dla właścicieli mieszkań

3 + 4 =

Charakter naszej działalność wymaga by każdego klienta traktować indywidualnie; nie zatrudniamy konsultantów telefonicznych, nie tworzymy ofert automatycznych. Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie bo wiemy, że tego od nas oczekuje. Dlatego będziemy wdzięczni jeśli w zapytaniu wysłanym do nas nie zapomnisz zostawić kontaktu do siebie.


Archnet sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie nr KRS 0000413024, NIP: 6772368022, REGON: 122555350