Zarabiaj więcej na wynajmie!

Zajmujemy się obsługą wynajmu krótkoterminowego.

Ciągły wzrost liczby klientów dowodzi, że robimy to dobrze. Rozwijamy się i wciąż poszukujemy partnerów – właścicieli mieszkań na wynajem.

Dla właścicieli mieszkań

Jesteś właścicielem mieszkania na wynajem? Mamy dla Ciebie świetną ofertę związaną z wynajmem krótkoterminowym. Teoretycznie wynajmem mógłbyś zająć się sam, jednak takie rozwiązanie byłoby czasochłonne i kosztowne ze względu na konieczność obsługi gości i serwisu lokalu oraz reklamy. Dlatego jeśli kupiłeś nieruchomości w celach inwestycyjnych bezpieczniej jest obsługę wynajmu powierzyć profesjonalistom. Jest to tym bardziej opłacalne, że nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dzięki takiemu rozwiązaniu właściciel apartamentu nie musi angażować się w jego wynajem. Zapoznaj się z poniższymi informacjami i czekamy na kontakt.

Czego poszukujemy

Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzają się mieszkania o powierzchni powyżej 30 m2. W naszym aktualnym volumenie posiadamy mieszkania 2-3 pokojowe oraz mieszkania typu studio; ale muszą one spełniać określone parametry. Jeśli zastanawiasz się czy twoje mieszkanie będzie dla nas interesujące, czy będziesz mógł na nim odpowiednio zarabiać. Najlepiej będzie jeśli zostawisz nam kontakt do siebie lub po prostu wyślesz opis i lokalizację mieszkania poprzez formularz kontaktowy poniżej.

Sugerowane lokalizacje

Zajmujemy się tym biznesem od 2012 roku, potrafimy więc ocenić potencjał mieszkania po wstępnych oględzinach. Mimo wszystko trudno jest jednoznacznie opisać interesujące nas lokalizacje. Z pewnością interesującymi lokalizacjami będą: Stare Miasto i część Śródmieścia w bezpośredniej okolicy rynku. Nie mniej jednak interesującymi mogą być również lokalizacje na Przedmieściu Oławskim czy północnych Krzykach.

Oczekiwany standard

Jeśli dotychczas wynajmowałeś mieszkanie głównie studentom, najprawdopodobniej jego standard będzie wymagał poprawy. Nie przejmuj się tym jednak, mamy cały wachlarz możliwości, które możemy ci zaproponować.

Nasz architekt wnętrz (bezpłatnie) opracuje plan niezbędnych zmian, dobierze wyposażenie i detale wykończenia. Jeśli będzie potrzeba przeprowadzenia poważniejszych prac. Nasza ekipa może je przeprowadzić pod nadzorem naszego architekta wnętrz.

Proponujemy

W ramach współpracy z właścicielem mieszkania proponujemy:

  • wieloletnią współpracę – nie musisz martwić się, że najemca rozwiąże umowę np. przed rozpoczęciem wakacji (w tym okresie możesz spodziewać się największych zysków);
  • pełną obsługę administracyjną i użytkową mieszkania – nie martwisz się czynszem (opcja zależna od twoich preferencji), kontaktami z administracją, drobnymi naprawami;
  • codzienne oględziny mieszkania, podstawowe prace serwisowe.

Szczegóły propozycji przedstawimy w ofercie przygotowanej specjalnie dla Ciebie, po obejrzeniu mieszkania przez naszego przedstawiciela. Najważniejsze jest to, że nie ponosisz kosztów za naszą usługę – po prostu wspólnie zarabiamy.

Już zainwestowałeś lub planujesz. Zobacz jak jeszcze możemy Ci pomóć

Rozważasz zakup mieszkania na wynajem? Proponujemy Ci pełen pakiet usług i gwarancje wieloletniego najmu na korzystnych warunkach. Możesz skorzystać z całego pakietu usług w ramach współpracy; od wyboru najlepszej oferty inwestycyjnej, po bieżącej obsługę wynajmujących.

Dowiedz się więcej. Skontaktuj się z nami!

4 + 12 =

Dokładamy starań by każdego klienta traktować profesjonalnie dlatego nie zatrudniamy konsultantów telefonicznych. Nie tworzymy ofert automatycznych, do każdego podchodzimy indywidualnie bo wiemy, że tego się po nas spodziewa. Dlatego na twój kontakt odpowie prezes zarządu naszej firmy. Będziemy wdzięczni jeśli w zapytaniu wysłanym do nas nie zapomnisz zostawić kontaktu do siebie.


Archnet sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie nr KRS 0000413024, NIP: 6772368022, REGON: 122555350